Avengers: Endgame - FANTASTiK FiLMLER / FANTASTiK HABERLER
Avengers: Endgame

By: FantastikHaberler
2018-12-10

26 Nisan 2019'da sinemalarda “Avengers: Endgame” 

Heyecanla beklediğimiz Avengers 4 kimsenin aklına gelmeyen bir isimle vizyona hazır: Avengers: Endgame

Çok Büyük bir üzüntü ve şok ile Avengers:Infinity ile vedadan sonra ilk tanıtım videosu yüreğimize su serpecek derken tam tersi oldu. 


Videonun başında İron Man' i Uzayda harap olmuş bir uzay gemisinde düşünceli ve üzüntülü bir halde sevgili Pepper'ına mesaj yazarken görüyoruz ve yıkılıyoruz tabi ki.Ancak bir çölde tutuklu halde bir mağaranın içinde kendisine harika bir zırh yapabilen Tony Stark Neler neler yapar şimdi acaba diye düşünmeden de edemiyoruz elbette.

Bir sonraki sahnede Thanos'gezegeninde Thanos'un zırhını Korkuluk misali aslıı görüyoruz Ve pek anlamlandıramadık açıkçası . Ama Marvel Firması ; "Marvel sevenler ve takip edenler hemen ne anlama geldiğini çözmüşlerdir." diyor.

Kaptan Amerika ağlıyor ancak bu bizi şaşırtmıyor. Bir önceki film de Avengers çok ama çok büyük kayıplar vermiştir ve pusulasında biricik sevgilisi Agent Carter'ı görüp hatırlamaktadır .Bir de sakallarını kesmiş. Yorum bu noktada tamamı ile sizde.

 

 

Kaynak :www.marvel.com

FantastikHaberler

FantastikHaberler

Bizce her çocuk, her büyük, her büyük çocuk(Bizim Gibi), fantastiklerle zenginleşerek olgunlaşıp çocuk kalmayı başararak zengin hayallerinden vazgeçmeyecek ve umudun kapısını, düş kurmayı dolayısı ile hayallerine ulaşmak için gerekli olan mücadele ruhunu kaybetmeyecektir.

Yorumlarınız
Yorumunuzu Bekliyoruz