Hell Fest - FANTASTiK FiLMLER / FANTASTiK HABERLER
Hell Fest

By: FantastikHaberler
2018-10-08

Maskeli bir seri katil, bir korku temalı eğlence parkını kendi kişisel oyun alanına çevirir, bir grup arkadaşı dahşete düşürürken, geri kalanların hepsi gösterinin bir parçası olduğuna inanır.

Üniversite öğrencisi NATALIE (Forsyth) çocukluğunun en iyi arkadaşı BROOKE (Edwards) ve oda arkadaşı TAYLOR'u (Taylor-Klaus) ziyaret ediyor. Eğer bu üç yıl ve erkek arkadaşları bir konser ya da bara gidebilirlerse, ama bu Cadılar Bayramı anlamına geliyor, yani herkes gibi onlar HELL FEST'e bağlı olacaklar - sürünen bir labirent, oyunlar ve labirentler. Ülkeyi dolaşır ve şehirde olur. Her yıl binlerce, kabusların ghoulish karnavalında korku yaşamak için Hell Fest'i takip ediyor.

Ama bir ziyaretçi için, Cehennem Fest cazibe değil - bir avlanma yeridir. Gözlerden önce ortaya çıkan korkunç gerçekliği tanımak için dehşet verici derecede eğlenceli bir atmosfere kapılmış bir gawking seyircisinin düz görüşünü kat etme fırsatı. Kalabalıkların cilveli ve çılgın heyecanı yükselmeye devam ederken maskeli yüzünü NATALIE, BROOKE, TAYLOR ve gece hayatta kalmak için savaşacak erkek arkadaşlarına dönüştürüyor.

 

Yapımcı:  Gale Anne Hurd

Senaryo:  Seth M. Sherwood ,Blair Butler

Yöneten:  Gregory Plotkin

Yapımcı Firma : CBS Films 

Oyuncular: Amy Forsyth ,Reign Edwards, Bex Taylor-Klaus, Christian James, Roby Atta, Matt Mercurio

  • Kaynak:  https://www.imdb.com , https://www.cbsfilms.com

FantastikHaberler

FantastikHaberler

Bizce her çocuk, her büyük, her büyük çocuk(Bizim Gibi), fantastiklerle zenginleşerek olgunlaşıp çocuk kalmayı başararak zengin hayallerinden vazgeçmeyecek ve umudun kapısını, düş kurmayı dolayısı ile hayallerine ulaşmak için gerekli olan mücadele ruhunu kaybetmeyecektir.

Yorumlarınız
Yorumunuzu Bekliyoruz