Superman - FANTASTiK ÇiZGi ROMANLAR / FANTASTiK HABERLER
Superman

By: FantastikHaberler
2018-03-05

Süpermen, gençliğimizin ve çocukluğumuzun süper kahramanı.

Fantastik bir kahramanda neler olmalı?

Adalet duygusu, vicdan, süper güçler, yenilmezlik. Süpermen de neler var.?

Uçabiliyor,çok ama çok güçlü, vicdan ve adalet duygusuna sahip, yakışıklı, karizmatik, süper bir vücut, perçemli dalgalı bir saç, süper üfleme gücü var isterse denizi bile üfleyerek itebiliyor, isterse dondurucu bir soğukla üfleyebiliyor, sadece maddeyi sıkarak elmas yapabiliyor, maddelerin arkasını görebilme gücü var, gözleriyle lazer silahı gibi etki yapabiliyor, bir gemiyi, treni veya uçağı taşıyabiliyor.

Bir de açılamadığı sevdiceği var ; güzeller güzeli gazeteci Lois Lane . Çok aşık kahramanımız ancak bir türlü açılamıyor Lois 'e Söyleyemiyor sevgisini, aşkını:)

Süpermen halka kimliğini söylemiyor . Gizli bir kimliği var o kimlikle Lois Lane in çalıştığı Daily Planet gazetesinde Clark Kent olarak çalışıyor ve genelliklede sevdiği kadın Lois Lane ile partner olarak çalışıyor.

FantastikHaberler

FantastikHaberler

Bizce her çocuk, her büyük, her büyük çocuk(Bizim Gibi), fantastiklerle zenginleşerek olgunlaşıp çocuk kalmayı başararak zengin hayallerinden vazgeçmeyecek ve umudun kapısını, düş kurmayı dolayısı ile hayallerine ulaşmak için gerekli olan mücadele ruhunu kaybetmeyecektir.

Yorumlarınız
Yorumunuzu Bekliyoruz