Ready Player One - FANTASTiK FiLMLER / FANTASTiK HABERLER
Ready Player One

By: FantastikHaberler
2018-02-19

Yıl 2045, yer Dünya GEzegeni. Ortam tam bir kaos ve çöküş ortamı.Kalablık kirlilik ve suç oranları tavan yapmış durumda. Bütün Dünya yaşanılmaz durumda , İnsanlar mutsuz ve çökmüş durumda.

Tek kaçış yerleri ,birazcık nefes alıp sorunlardan uzaklaştıkları yer bir sanal gerçeklik ortamı. Tüm Dünya Oasis adı verilen bir oyunu oynuyor ve mutlu oluyor.

Filmde İşte bu durum anlatılırken oyunun yaratıcısı  ölüyor ve bir görüntüyü paylaşıyor. Bu görüntüde oyunun bir yerine bir anahtar sakladığını ve oyunun yönetimi ile 500 milyar dolar parayı anahtarı bulacak kişiye miras olarak bıraktığını açıklıyor.

Ve film başlıyor.

Spielberg, filmi Zak Penn ve Ernest Cline'in senaryosundan yönetti. Film Donald De Line, Spielberg, Kristie Macosko Krieger ve Dan Farah tarafından üretildi; Adam Somner, Daniel Lupi, Chris deFaria ve Bruce Berman yönetici yapımcı olarak çalışıyor. 

Hazır Birinci Oyuncu Yıldız Tye Sheridan ( X-Men: Apocalypse , Çamur ), Olivia Cooke ( Ben ve Earl ve Dying Kız , Bates Motel ), Ben Mendelsohn ( Rogue Tek Bir Yıldız Savaşları Öyküsü , Bloodline ) ve TJ Miller ( Deadpool , Silikon Vadisi Simon Pegg (ile), Uzay Yolu film, Misyon: Impossible filmler) Oscarlı Mark Rylance ( Spies Köprüsü , Dunkirk ). 

Sahnelerin arkasında üç kez Oscar ödüllü Spielberg ( Schindler'in Listesi , Saving Private Ryan ) , Oscar'ı kazanan film yönetmeni Janusz Kaminski ( Schindler'in Listesi, Saving Private Ryan ), Oscar'ı kazanan prodüksiyon tasarımcısı da dahil olmak üzere , Bridge of Spies'dan yaratıcı ekibini bir araya getirdi. Adam Stockhausen ( Grand Budapeşte Oteli ), Oscar ödüllü editör Michael Kahn ( Tasarruflu Özel Ryan , Kayıp Ark Öldürenleri) ve Sarah Broshar ( Post ) ve kostüm tasarımcısı Kasia Walicka-Maimone ( Moonrise Kingdom ). Müzik Oscar adayı besteci Alan Silvestri'nin ( Back to The Future) filmleri, Forrest Gump ).

Warner Bros. Pictures ve Amblin Entertainment, Village Roadshow Pictures, bir Amblin Production, De Line Pictures Production, bir Steven Spielberg Film, Ready Player One ile birlikte .

29 Mart 2018'de yayınlanmayı planlanan film, Warner Bros. Entertainment Company tarafından Warner Bros. Pictures tarafından ve Village Roadshow Pictures'ın belirli bölgelerinde dağıtılacak.

Heyacanla filmi bekliyorum.

Kaynak: www.warnerbros.com

FantastikHaberler

FantastikHaberler

Bizce her çocuk, her büyük, her büyük çocuk(Bizim Gibi), fantastiklerle zenginleşerek olgunlaşıp çocuk kalmayı başararak zengin hayallerinden vazgeçmeyecek ve umudun kapısını, düş kurmayı dolayısı ile hayallerine ulaşmak için gerekli olan mücadele ruhunu kaybetmeyecektir.

Yorumlarınız
Yorumunuzu Bekliyoruz