Fantastik Canavarlar 2 - FANTASTiK FiLMLER / FANTASTiK HABERLER
Fantastik Canavarlar 2

By: FantastikHaberler
2018-02-19

Warner Bros. Pictures'ın Fantastik Canavarları: Grindelwald Suçları, JK Rowling's Wizarding World ™ 'de beş yeni maceranın ikincisidir. 

İlk filmin sonunda, güçlü Dark sihirbazı Gellert Grindelwald (Johnny Depp), Newt Scamander'ın (Eddie Redmayne) yardımıyla MACUSA (Amerika Birleşik Devletleri Magical Congress) tarafından yakalandı. Ancak, Grindelwald onun tehdidinden kurtularak gözaltından kaçarak takipçilerini toplamaya başladı: Ve amacı safkan büyücülerle  büyülü olmayan varlıkların hepsine hükmetmek. 

Grindelwald'ın planlarını engellemek için Albus Dumbledore (Jude Law), eski öğrencilerinden  Newt Scamander'a yardım etmeyi kabul ettikleri sırada önlerindeki tehlikelerin farkında değiller.  Büyücülük Dünyasında, gerçek dostlar ve aile arasında bile sevgi ve sadakat testi yapılmaktadır. 

Film, Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller ve Jude Law ve Johnny Depp'in önderliğindeki toplulukta yer alıyor. Oyuncular arasında ayrıca Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo ve Poppy Corby Tuech yer alıyor.

Fantastic Beasts: Grindelwald'ın Suçları, David Yates tarafından JK Rowling'in senaryosundan yönetiliyor. Film David Heyman, JK Rowling, Steve Kloves ve Lionel Wigram tarafından yazıldı. 

16 Kasım 2018'de yayınlanacak olan film, seçkin sinemalarda 2D ve 3D olarak dünya çapında ve bir Warner Bros Entertainment Company olan Warner Bros. Pictures tarafından IMAX olarak dağıtılacak.

Kaynak: www.warnerbros.com

FantastikHaberler

FantastikHaberler

Bizce her çocuk, her büyük, her büyük çocuk(Bizim Gibi), fantastiklerle zenginleşerek olgunlaşıp çocuk kalmayı başararak zengin hayallerinden vazgeçmeyecek ve umudun kapısını, düş kurmayı dolayısı ile hayallerine ulaşmak için gerekli olan mücadele ruhunu kaybetmeyecektir.

Yorumlarınız
Yorumunuzu Bekliyoruz