Dr Strange - FANTASTiK FiLMLER / FANTASTiK HABERLER
Dr Strange

By: FantastikHaberler
2018-01-23

 Benedict Cumberbatch,  Dr Strange' e hayat vermiş diyebilirim. Sanki Dr Strange Karekteri Benedict Cumberbatch için yazılmış ve hatta çizilmiş . Bu bilm neticede sevdiğim bir çizgi romanda senoryalaştırılışmış. Filmi izlediğimde şok oldum . Sanki çizgi romanı ortaya çıkartan çizer Benedict Cumberbatch'e bakmış ve onun çizmiş gibi.

Marvel Studyoları , harıka bir yönetmen(Scott Derrickson) ve süper oyuncular (Benedict Cumberbatch , Chiwetel Ejiofor , Tilda Swinton , Rachel McAdams, Mads Mikkelsen ) Hepsi bir araya gelince de sonuç ortada .Tam bir sinema şöleni.

Filmin konusu ne anlattığı çok önmeli değil. Bu bir görsel şölen mutlaka seyredilmeli. Efektler çok güzel olmuş hiç rahatsız etmiyor . Konuya kısaca değinirsek Dr Strange'in Dr Strange olması anlatılıyor .Kendi içindeki kibir ve egolarından kurtuluşu ve bir kahraman olarak küllerinden doğuşu senoryalaştırlımış. Film başlıyor ve bitiyor tadı damağınızda kalıyor. Kurgu ,ses ve efektler içsel boyutlardaki dünyalar arası geçişler ve o boyutların dünyamız üzerindeki izdüşümlerinde Dr Strange'in şavaş vermesi seyre değer olmuş.

Seyretmadiyseniz mtlaka seyretmelisiniz derim.

 

FantastikHaberler

FantastikHaberler

Bizce her çocuk, her büyük, her büyük çocuk(Bizim Gibi), fantastiklerle zenginleşerek olgunlaşıp çocuk kalmayı başararak zengin hayallerinden vazgeçmeyecek ve umudun kapısını, düş kurmayı dolayısı ile hayallerine ulaşmak için gerekli olan mücadele ruhunu kaybetmeyecektir.

Yorumlarınız
Yorumunuzu Bekliyoruz