THE WALKING DEAD 8. Sezon - FANTASTiK DiZiLER / FANTASTiK HABERLER
THE WALKING DEAD 8. Sezon

By: FantastikHaberler
2017-10-23

THE WALKING DEAD 8. Sezon Başladı

 Büyük bir heyecanla 8. Sezonu bekliyordum. Ve nihayet başladı.Beklediğime değdi mi? Kocaman bir evet diyorum.
 Tam beklediğim gibi gene nefessiz seyrettim .Başladığı gibi bitti. Bana tüm dizi beş dakika gibi geldi. The Walking Dead, ilk sezonundaki başarıyı son sezonunda da korumayı başarmış. Dizide ilk sezonlardaki gibi aşk, gerilim, şiddet, sevgi, dostluk, nefret, öfke, ihanet, duygusuzca nefret edilesi davranışlar ve elbette kanlı çatışma sahneleri  bolca mevcut. The Walking Dead' de kısasa yok yok.

 


 Andrew Lincoln , kahraman ve aynı zamanda hatalarıyla tam bir lider olan şerifimiz Rick Grimes rolünde çok başarılı.
 Bu sezona da çok hızlı girdi; duygusallığı, cesareti ve aile babası kimliğiyle başı çekiyor.

 

 The Walking Dead'in Pilot bölümünden sahneler 23 Temmuz 2010 tarihinde 2010 San Diego Comic-Con International'da parça parça gösterildi. 31 Ekim 2010 tarihinde AMC kanalında ilk bölümü yayınlandı. Kasım ayının ilk haftasında da Fox Uluslararası Kanallarında gösterime girmiştir.

 The Walking Dead, Türkiye'de ise FX kanalında 4 Kasım 2010 tarihinden itibaren altyazılı olarak yayınlanmaya başladı. Ayrıca FX'in resmî web sitesinden de çevrimiçi olarak Türkçe altyazılı izlenme imkânı sunulmaktadır.

 

 The Walking Dead dizisi inanılmaz bir kurgu olmuş.
 Senaryosu muhteşem .Çekimler, efektler, ses ve müzik tam bir uyum içersinde ne eksik ne fazla bir şey bulamadım.
 Yaratılan kurgu Dünya devamlı bir gelişme halinde yani sürekli bir değişiklik, sürekli bir yenilik, bir bakıyorsunuz bir çiftlik evindeler, bir bakıyorsunuz bir hapishanedeler, bir bakıyorsunuz sırılsıklam aşıklar.
 Kahramanlarımız zaman zaman hatalar yapıyorlar hatta insanlıklarını kaybediyorlar. Ve dizide şu kesin ölmez diyebileceğiniz kimse yok . Her an biri ölüp diziye veda edebilir. Yani zorlama kahraman kurtarma uğraşı yok. Bu da diziyi çok doğal ve sürükleyici yapıyor.

VE Kötü adam NEGAN , Çok değişik bir kötü adam nedense çok sevdim .Halbuki gerçekten çok nefret edilesi bir karakter. Genede bir şekilde nefret edemiyorum. Ya ben de bir şeyler var ya da NEGAN rolünü oynayan Jeffrey Dean Morgan çok başarılı.
 
 

 

Kaynak: wikipedia.org, AMC

FantastikHaberler

FantastikHaberler

Bizce her çocuk, her büyük, her büyük çocuk(Bizim Gibi), fantastiklerle zenginleşerek olgunlaşıp çocuk kalmayı başararak zengin hayallerinden vazgeçmeyecek ve umudun kapısını, düş kurmayı dolayısı ile hayallerine ulaşmak için gerekli olan mücadele ruhunu kaybetmeyecektir.

Yorumlarınız
Yorumunuzu Bekliyoruz